KANCELÁRSKE PRIESTORY

Vieme, že krásne prostredie človeka otvára a inšpiruje. V biologicky zdravom prostredí sa človek cíti príjemne a práca sa mu darí, začína sa o prostredie sám starať. Nemá tendenciu  vytvárať neporiadok a chaos, správa sa slušne.

Bezpečné a harmonické kancelárske prostredie pritiahne do firmy kvalitných ľudí.  

V čom vám pomôžeme?

Potrebujete,  aby Vaši ľudia naplno žili svoju individualitu? Vieme poodhaliť identitu človeka a malými zmenami zásadne podporiť jeho schopnosti.   

Staviate nové oddelenie a ľudia sa nepoznajú, alebo ste zistili že aj keď spolu pracujú dlho, málo komunikujú a nič o sebe nevedia? Vieme upraviť zariadenie kancelárie tak, aby  rozvíjalo tvorivosť na všetkých úrovniach človeka a podporovalo vzťahy, aj potenciál kolektívu.

Chcete aby pracovisko bolo bezpečné a zamestnanci neboli ničím vyrušovaní? Poznáme postupy a prostriedky na neutralizáciu elektrosmogu a rušivých zemských energií.

Želáte si, aby v pokojnej atmosfére zdieľali kolegovia svoje skúsenosti? Vieme nastaviť priestor tak, aby podporoval koncentráciu, aj vedomie celistvosti a zodpovednosti.

Potrebujete u zamestnancov pozdvihnúť morálku? Vieme, ako vytvoriť v prostredí harmóniu, aby táto  v ľuďoch podporovala prežívanie morálnych pravidiel.

Honorár si dohodneme osobne, podľa rozsahu práce.  

Kontakt

Eva Schneider /Krčmáriková/ Ing.

0911 199 888

Jadrová 7, 821 02 Bratislava